relax – balanc – zábava

Všichni bez rozdílu se rádi smějeme a máme rádi, když nás cvičení baví a přináší uspokojení z dobře vykonané smysluplné dřiny. Ženy i muži by měli do svého tréninku zařazovat více či méně odlehčenou a zábavnou formou posilování hlubokého stabilizačního systému- balanční a koordinační cvičení na nestabilních plochách a v balančních pozicích. Díky takovému cvičení se zlepší i výkony i v dalších pohybových dovednostech.“

Každé cvičení, aby bylo co nejúčinnější pro celkovou harmonii těla, a rádi jsme se k němu vraceli zas a znova, musí člověka hlavně bavit a přinášet mu potěšení. Součástí tréninku je například i odlehčená a zábavná forma posilování hlubokého stabilizačního systému- balanční a koordinační cvičení na nestabilních plochách a v balančních pozicích.

Cvičení se skupinou také přináší jedinečnou atmosféru, zážitky, vnímání a přístup ke cvičení. Součástí tréninkových plánů může být i účast na sportovním víkendu, kde kromě klasické nabídky skupinových hodin jako je bodyexpress, cardiocore nebo ADK aplikujeme skupinové funkční tréninky nebo tréninky na trx. Během víkendu se dozvíte mnoho užitečných rad ohledně výživy, trénování a smyslu jednotlivých typů cvičení. Je zde i dostatečný prostor na zodpovězení vašich otázek o cvičení.

Nedílnou součástí aktivního víkendu je pobyt v atraktivním prostředí, kde lze mezi jednotlivými hodinami podnikat výlety po okolí přírodními či architektonickými památkami. (Špindlerův Mlýn, Benešov, Jindřichův Hradec..)